Przez każdy duży biurowiec codziennie przewija się setki osób, które potrzebują zasięgnąć informacji, umówić się na spotkanie, zostawić lub odebrać dokumenty. Pierwsze kroki kierują wtedy do recepcji. W hotelach recepcja jest punktem centralnym, miejscem, bez którego nie mogłyby w zasadzie funkcjonować. Niezależnie od jakości obsługi jest to także miejsce, które reprezentuje firmę i świadczy o jej prestiżu, dlatego też warto zadbać o jego odpowiedni wygląd.

Odmienność

Lady recepcyjne N-Box to nie tylko funkcjonalne miejsce pracy, ale także elegancka i robiąca wrażenie wizytówka firmy. Na pierwszy rzut oka sprawia dziwne wrażenie, ponieważ zupełnie nie kojarzy się ze spotykanymi zazwyczaj ladami o prostej, niewyszukanej i spokojnej konstrukcji.

Dynamika bryły

Podstawowym elementem wizualnym lady występującym we wszystkim modelach są płyty drewniane w kształcie trapezu. W większych, kilkuosobowych wariantach ułożone są obok siebie na odwrót, a pomiędzy nimi pozostawiona jest szeroka szczelina. Płyty zainstalowane są na solidnym, jednolitym szarym bloku, który kojarzy się z nieco z betonem. Powstaje przez to wrażenie dynamiki w ciekawy sposób kontrastującej z ciężką i kanciastą bryłą.