Toaletka to mebel idealny nie tylko do sypialni, ale również do salonu kosmetycznego. Wykonywanie makijażu wymaga odpowiedniego światła, a praca makijażysty nieraz odbywa się we wczesnych godzinach porannych bądź wieczorem, kiedy potrzebne jest doświetlenie twarzy, w takiej sytuacji sprawdzi się nowoczesna toaletka.

Toaletka nowoczesna z oświetleniem ledowym

biała toaletka z lustremNajbardziej popularne, a zarazem nowoczesne są toaletki z oświetleniem ledowym. Zachowana jest w nich geometria kształtów, a także symetria, czyli wszystko, co potrzebne jest w projektach mebli do nowoczesnych wnętrz. Trójwymiarowy efekt wystających poza krawędzie lustra żarówek, które otaczają całą jego ramę prezentuje się imponująco. Lustro oraz biurko z szufladami, gdzie trzymane są akcesoria do makijażu, mogą być zintegrowane bądź stanowić odrębne części tego samego kompletu. Do tego jeszcze krzesło utrzymane w tej samej stylistyce. Można również zainwestować w toaletkę z delikatnym podświetleniem ledowym wpisanym w ramę lustra. Światło może mienić się różnymi barwami, co dodaje designerskiego efektu.

Toaletka nowoczesna w stylu glamour

Wybierając toaletkę do salonu wizażu, konieczne jest również postawienie na wygodę, czyli wyściełane krzesło toaletki. Nowoczesne projekty prezentują toaletki wykonane w całości z identycznych materiałów, mimo iż stanowią mebel składający się z kilku niezależnych od siebie części. Tak więc zarówno biurko z szufladami, lustro, a także krzesło mogą być tapicerowane ekoskórą. Taka toaletka prezentuje się niezwykle efektownie. Jeśli chodzi o kolorystykę to bezwzględnie warto wykorzystywać kolor biały, który rozświetla i powiększa optycznie pomieszczenie, a także tworzy sterylną przestrzeń w stylu glamour. To nowoczesny design, który zachwyci każdą klientkę salonu wizażu. Stworzy przytulne i profesjonalne wnętrze.