Kolekcja płytek ściennych Paradyż Memories stanowi wyjątkową propozycję dla miłośników klasycznych rozwiązań. Ograniczona kolorystyka świetnie komponuje się z gustownymi, delikatnym strukturami, które doskonale zdobią płytki. Użycie kolorów bieli i szarości to wyjątkowe połączenie, które sprawia, że z kolekcją Memories można stworzyć niepowtarzalne wnętrze.

Nowoczesne i wytrzymałe płytki — Paradyż Memories

Płytki Paradyż Memories produkowane są od ponad 30 lat. Jest to polska firma, która tego typu produkty wprowadziła na krajowy rynek jako jedni z pierwszych, jeśli nie pierwsi, polscy producenci. Mowa przede wszystkim o  wykorzystaniu gresu szkliwionego, dzięki czemu płytki cechują się wysoką odpornością na zużycie i uszkodzenia. Atrakcyjne faktury piaskowca, granitu, marmuru i kamienia naturalnego dodają walorów estetycznych nowoczesnym i tradycyjnym przestrzeniom. Dla tych, którzy cenią wysoką jakość, precyzję i klasyczne rozwiązania, kolekcja Memories będzie idealnym wyborem. Są to płytki o idealnie gładkich krawędziach, łatwe w układaniu i minimalizujące zużycie kleju.

W jakim wnętrzu sprawdzą się płytki Paradyż Memories?

Kolekcja Paradyż Memories to płytki łatwe w montażu, posiadające odporną na zużycie, antypoślizgową powierzchnię, dzięki czemu przy odpowiedniej pielęgnacji można zachować je w idealnym stanie na wiele lat. Bogata kolorystyka i wzornictwo pozwala wybrać efektowne i atrakcyjne wizualnie płytki, które poprawią wystrój w każdym pomieszczeniu lub stworzą świetne tło dla różnych sprzętów oraz mebli, które z czasem można zmienić.

Pięknie wyglądające płytki z kolekcji Memories pasują zarówno do salonu, kuchni, łazienki, na korytarz lub też na zewnętrzny balkon. Warto przekonać się samemu o wyjątkowych właściwościach płytek Paradyż.