Włączniki światła to element wykończenia wnętrz, na który warto zwrócić uwagę. Często są niedoceniane i traktowane trochę po macoszemu, przez co dobierane zupełnie przypadkiem, mogą zepsuć efekt mozolnie dopieszczanego designu mieszkania.

Jaki włącznik wybrać?

Tradycyjne włączniki światła montowane są pod tynkiem, co najczęściej wiąże się z koniecznością kucia ściany i montowania w niej specjalnej puszki. Jest to zajęcie zarówno czasochłonne, jak i tworzące dosyć duży bałagan w otoczeniu. Z tego też powodu o wiele lepszym rozwiązaniem są włączniki światła mocowane natynkowo.

Nowoczesne włączniki światła

Prawdziwą rewolucją ostatnich lat są dotykowe włączniki światła. Jednym z najciekawszych produktów jest  dotykowy włącznik livolo. Dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie? Wykonane są z krystalicznego, hartowanego szkła, które doskonale wpasowuje się w nowoczesne trendy designu i wygląda bardzo elegancko. Materiały z jakich został wykonany gwarantują trwałość urządzenia oraz jego minimalistyczny wygląd. Coraz więcej osób przekonuje się do włączników dotykowych, a tradycyjne pstrykacze powoli odchodzą do lamusa. Nowoczesność i elegancja to dwa słowa, które najlepiej opisują włączniki dotykowe.