Kuchnia powinna być i piękna i praktyczna jednocześnie. Decydują o tym zastosowane materiały i rozwiązania, które ułatwiają nam codzienną pracę.

Komfort to funkcjonalność

Dobra praca w kuchni w dużej mierze zależy od swobody poruszania się i  łatwego dostępu do wnętrza szafek. Rozwiązaniem, które pozwala optymalnie wykorzystać przestrzeń kuchni, jest aventos hf.

Jest on zaprojektowany z myślą o dużych i wysokich szafkach kuchennych. Umożliwia zamontowanie dwuczęściowych frontów uchylno-składanych. Podnoszone i składane jednocześnie fronty usuwają się z przestrzeni pracy, umożliwiając dzięki temu swobodne poruszanie się i dostęp do zawartości szafek.

Komfort to dobre rozwiązanie

System aventos hf jest zestawem siłowników i podnośników, który umożliwia montaż nawet masywnych i szerokich frontów kuchennych, zachowując przy tym łatwość i płynność otwierania. Dzięki dodatkowemu zastosowaniu systemu hamowania Blumotion, drzwiczki szafek domykają się delikatnie i cicho bez względu na prędkość zamykania.

Należy podkreślić również to, iż ten złożony system jest niezwykle prosty w montażu. Nie wymaga niemal narzędzi, ponieważ większość czynności wykonywanych jest z wykorzystaniem techniki clip.