Jeśli komuś zależy na stylowych wnętrzach nawet w przypadku pomieszczeń takich jak korytarz, to jak najbardziej warto postawić na konsolę. Mebel ten służy nie tylko to przechowywania w nich różnego typu drobiazgów, ale i pełni funkcję dekoracyjną. Bogactwo i różnorodność asortymentu jest gwarancją tego, że nawet najbardziej wymagające osoby znajdą dla siebie coś idealnego. 

Na jaką konsolę do przedpokoju się zdecydować? 

Korytarz jest tak naprawdę pierwszym pomieszczeniem, do którego wchodzimy z zewnątrz i wiele osób niezbyt zawraca sobie nim głowę, co czas najwyższy zmienić. Wnętrze to może jak najbardziej stać się praktyczne i mieć nieprzeciętne walory estetyczne. Wystarczy dokonać pewnych zmian i przemyśleć sposób umeblowania. Idealnie sprawdza się konsola do przedpokoju, co jest sposobem na stylową aranżację wnętrza. Na konsoli można ustawić wazon z kwiatami, postawić ramki ze zdjęciami, zegarek czy pojemnik na klucze. W przypadku modelu z dodatkowymi półkami można przechowywać na nich prasę, książki czy płyty. W szufladach natomiast mamy pełno miejsca na różnego typu bibeloty, które będą pod ręką i się z pewnością gdzieś nie zawieruszą. 

Konsola na korytarz może być srebrna z przeszkleniami w przypadku nowoczesnych i luksusowych wnętrz. Model z drewnianymi elementami ociepli wnętrza i świetnie pasować będzie do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim czy loftowym, a metalowy z dodatkami w złotym kolorze idealnie sprawdzi się w przypadku eleganckiego wystroju.